Yetiştirdiği on binlerce genci üniversiteli yaparak kısa sürede Türkiye genelinde bir marka olan Ardahan Açı Özel Öğretim Kursundan kaçırılmayacak fırsat.

COVID-19’LA MÜCADELEDE ARDAHAN AÇI, VELİLERİN YANINDA

Ülkemizde görülen Corona Virüs (Covid 19) salgını nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı kararınca Eğitim/Öğretim’e verilen arada Açı Özel Öğretim Kurumu "Canlı Yayın Uzaktan Eğitim Derslerini"  27 Mart Pazartesi günü itibariyle başlatmıştı.

Ardahan Açı Özel Öğretim Kursu olarak Covıt-19’la mücadele döneminde velilerin ve öğrencilerin her daim yanında olduk diyen Ardahan Açı Özel Öğretim Kursu Müdürü Yasemin Arslan Şit, yeni kayıt döneminin başladığını, sınırlı kontenjan nedeniyle kaçırılmayacak fırsatlar sunduklarını söyledi.

ŞİMDİ KAYDOL, AĞUSTOS’TA ÖDE

Yasemin Arslan Şit: “Bu süreçte öncelikle uzaktan canlı derslerimizi ilimizde ilk olarak başlattık ve sadece kendi öğrencilerimize değil, İlimizde bu derslerimize katılmak isteyen bütün öğrencilere kapılarımızı açtık. Güzelde bir katılım olduğunu görmek bizi çok mutlu etti. Biliyorsunuz ki Ardahan Açı Özel Öğretim Kursu olarak 8-10-12 kişilik sınıflarıyla birebir eğitimin olduğu tek yer. İlk yılımızda memnuniyet bizi daha da kamçıladı ve mutlu etti. Yeni dönem kayıtlarımız devam etmektedir ancak sınırlı kontenjanımızın olduğunu belirtmek isterim. Covit-19 sürecinde velilerimize ve öğrencilerimize destek olmak için bir takım kolaylıklar sağlıyoruz.

1) Kayıt yaptıran tüm öğrencilere indirim
2) 3 ay ödeme erteleme
3) 10’a varan taksitler

Umut ediyorum ki bu pandemi kısa sürede bitecek. Okullar ve özel öğretim kursları hayat bulduğu öğrencilerine yeniden kavuşacağı sağlıklı ve huzurlu günler dilerim” dedi.